Doviz.com Güncel Kur Bilgileri‏ – Arab Turkey

Doviz.com Güncel Kur Bilgileri‏

Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler, kripto para, döviz, altın, emtia ve borsa verileri anında cebinizde!

Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler ve kripto para, döviz, altın ve borsa verileri anında cebinizde!

Döviz uygulamasını kullanarak:

· İstediğiniz döviz kurları, altın çeşitleri, kripto paralar ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans verilerini aynı anda takip edebilirsiniz.

· Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını öğrenebilir; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafikleriyle takip edebilirsiniz.

· En güncel piyasa haberlerine anında ulaşabilir, bildirimler sayesinde piyasayla ilgili en önemli gelişmeleri ilk siz öğrenebilirsiniz.

· Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

· Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Güncel döviz, altın, borsa ve kripto para verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indirin!

Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

Download Android

Download iOS

47 comments

    1. اريد مساعدة انا لاجئ في تركسا لدي ثلاث بنات متضرر من الزلزال و ليسة لدي معاون اريد الجوئ الا اوروبا

  1. أنا من مناطق المنكوبه كهرمان مرعش لايوجد معيل لديه أربع أطفال بنات بحاجه مساعده أقيم حاليا عندا أمي الرمله في سطنبول في بيت صغير جدا ومتوسط الحال والوضع المادي صعب

    1. انا من مناطق اورفا أيوب كنت معا11طفل الوضع المادي سيء

      1. My name is Muhammad Al-Ali, my living situation is very difficult, and I would like to go to Canada. Please help, thank you

  2. انا ام لأربعة أطفال ولااعمل شي سوى ربة منزل وزوجي لايعمل شيء حاليا تأزم الوضع في الزلزال والحمدلله منزلنا تضرر ولايوجد دخل معيشي ولا احد يعمل ونحنا بحاجة مساعدة وانا مريضة صرع وابني بحاجة عمليه خلع كتف وال ضع جدا جدا صعب نرجو النظر في أوضاع المتضررين وشكرا .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *