İngilizce Öğren‏

İngilizce öğren hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

-Okuma, konuşma, dinleme ve yazma pratiği yapın. Uygulama aynı zamanda cümleyi İngilizce konuşanlar tarafından yüksek sesle dinleme olanağı da sunuyor.
-Kendinizi içinde bulduğunuz her durumda özgürce iletişim kurmanız için gereken tüm temel kategorilerden sözcükler öğrenin.

-Alfabe, sayılar, günler, aylar, mevsimler …
İngilizce alfabenin harflerini ve İngilizce sayıların nasıl yazılacağını öğrenin.

-Farklı cümleler ve konuşmalar
Uygulama, günlük selamlaşmayı, evde aile üyeleriyle iletişim kurmayı, mutfakta yemek yemeye ilişkin soruları ve sevdiklerinize karşı duygularınızı nasıl ifade edeceğinizi içerir.
Meslektaşlarınızla veya patronunuzla özgürce iletişim kurun.
Okulda sınıf arkadaşları ve öğretmenlerle iletişim kurma ve dersler hakkında soru sorma becerisi kazanın.
Seyahat ederken, yol tarifi ve ziyaret edilecek yerleri sormayı öğreneceksiniz. Ayrıca restoran ve otel, yemek siparişi verme veya bir otel odası ayırtma ve ödeme yapma hakkında ifadeler de bulabilirsin.
Hastaneye gittiğinizde nasıl tıbbi yardım alacağınızı öğreneceksiniz.
Spor, mağazada alışveriş ve daha fazlasıyla ilgili ifadeler.

-Dilbilgisi
Uygulamadaki çeşitli örneklerden cümle içinde isimler, sıfatlar, zarflar, geçmiş zaman ve daha birçok gramer kuralını kullanabilirsiniz.

-Pratik okuma
Farklı hikayeleri, hikayenin tamamını veya her cümleyi ayrı ayrı İngilizce konuşanlar tarafından okuma alıştırması yapın.

-Fotoğraf illüstrasyonu
Kelimeleri hatırlamanın en etkili yollarından biri onları resimlerden öğrenmektir. Uygulama size resimlerle gösterilen kelimeleri bulabileceğiniz bu seçeneği sunar.

-Test yapmak
Uygulama tarafından sunulan farklı test türleri hakkındaki bilginizi test edin, örneğin: Örneğin, aynı anlamdaki kelimeleri birleştirmek, resimden doğru cevabı bulmak, kelimeyi veya cümleyi tercüme etmek, cümleyi dinlemek ve sonra yazmak, görünen cümleyi telaffuz etmek ve diğerleri.

– Arkadaşlarınıza meydan okuyun
Bir meydan okuma oluşturun ve sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için kullanacağı arkadaş kimliğinizi gönderin. Zorluklar içinde sorular ve cevaplar içeren sınavlar oluşturun ve birbirinize meydan okuyun veya gruplar halinde birbirinizle iletişim kurun.

-Uygulamada bulabileceğiniz kategorilerden bazıları şunlardır:

– alfabe
– dilbilgisi,
– Sayılar,
– Günlük kelimeler ve ifadeler,
– haftanın günleri, aylar, mevsimler,
– Evde,
– İşte,
– Yolculukta,
– Restoranda,
– hastane,
– Stokta var,
– Spor hakkında,
– Duyguları ifade etmek,
– Çeşitli konuşmalar ve diğerleri.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın

3 comments

  1. Hello, I am from Syria, Ghouta, the town of Zamalka, and I live in Turkey. I want to seek refuge in Europe in order to complete my education. I have my children who excel in their studies. I work in the field of iron spraying, cars, furniture and wood houses. I am married and I have five children. 12 years sick in one kidney and she always needs constant monitoring and my mother died in the chemical massacre, I will not return to my country as long as the regime is in control This is my number 00905533341436

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

xxx18 سكس सेक्स विडिओ مقاطع سكس سكس xlxx